Strona główna

Nowe produkty

Nasze bestsellery

Wszystkie kolorowe skarpetki

Słyszeliśmy, że nic tak nie poprawia humoru, jak nowa para skarpetek. Nasz sklep ze skarpetkami powstał po to, by uśmiech nigdy nie schodził z Twojej twarzy. Po ciężkim dniu w pracy spraw sobie nowe kolorowe skarpetki nie do pary i zakładaj je zawsze, gdy Twój nastrój szybuje w dół. Działają lepiej niż gorąca czekolada, a mają 0 kalorii. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe modele damskie i męskie, które możesz nosić, jak chcesz – mieszaj pary, łącz skarpetki vintage z modelami w romby, albo zakładaj prawą skarpetę na lewą stopę.

Mamy w swojej ofercie kolorowe skarpetki dla ludzi, którzy po prostu nie mogą żyć w szarości. Wybierz wyjątkowe neonowe skarpetki, które będzie widać z daleka. Lubisz odważne kolory i ciekawe połączenia? Nasze modele w odcieniach różu i zieleni czekają właśnie na Ciebie! A może szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Zobacz skarpetki w duże kropy – po prostu musisz je mieć! Skuś się też na asymetryczne skarpetki, które doskonale prezentują się na każdej stopie. Nasze produkty to strzał w dziesiątkę – wybierz skarpetki dla chłopaka oraz modele dla siebie. Załóż je, a Wasze szuflady z bielizną zyskają niebanalny styl i zmienią się na zawsze.

Aktywne filtry

Cena 120,00 zł

Nasze skarpety Redwood są wyrazem czerwonawych odcieni drewna dębowego, cedrowego i mahoniowego. Te skarpety, wykonane z egipskiej bawełny, stanowią również opór tych drzew, które zaludniają stuletnie lasy na całej planecie. Od Maroka po Kalifornię, w tym Japonię.  Używamy pięciu pasm w różnych kolorach, aby stworzyć unikalną kombinację, w której dominuje...