Podkolanówki – idealny wybór na jesień

Posted by     Skarpetki , Trendy      0 Comments  views (63)
Podkolanówki – idealny wybór na jesień
Trendy bywają różne np. od kilku lat modne jest pokazywanie odsłoniętych kostek. To świetny wybór na wiosnę i lato, kiedy znakomicie sprawdzają się stopki, jednak jesienią ta moda nie sprawdza się już aż tak dobrze. Obecnie ten trend jest wypierany przez noszenie kolorowych skarpetek we wzory. Dzięki temu zgrabna część ciała wciąż pozostaje odsłonięta, a przy tym nie jest narażona na zimne podmuchy wiatru i poranny przymrozek. Ponadto podkolanówk

Wyjątkowe właściwości bawełny merceryzowanej

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (223)
Wyjątkowe właściwości bawełny merceryzowanej
Subtelny połysk, znaczna wytrzymałość i elastyczność – to tylko niektóre spośród wielu zalet bawełny merceryzowanej. Materiał jest świetnym budulcem do tworzenia ubrań oraz dodatków. Skarpetki z bawełny merceryzowanej to idealny wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie doskonałą jakość i niezwykłą wygodę.

Jesień 2020 – najmodniejsze skarpetki

Posted by     Skarpetki , Trendy      0 Comments  views (161)
Jesień 2020 – najmodniejsze skarpetki
Jesień ma różne oblicza. Czasem zaskakuje wspaniałą pogodą, podczas której można oglądać, skrzące się w promieniach słońca, liście. Innym razem wita człowieka przeszywającym chłodem i mglistymi porankami. Pewne za to jest, że razem z nadejściem jesieni coraz chętniej sięgamy po dodatki, które swoim kolorem albo estetyką nawiązują do obecnej pory roku. W tym sezonie królują akcesoria w odcieniach zieleni, fioletu i pomarańczy.

Legenda Białej Damy i straszne skarpetki

Posted by     Skarpetki , Okazje      0 Comments  views (273)
Legenda Białej Damy i straszne skarpetki
Choć od obrzędu Dziadów dzieli nas jeszcze trochę czasu, już dzisiaj możesz przygotować się na tę wyjątkową noc, poznając legendy o najpopularniejszych polskich zjawach. W dzisiejszym wpisie postanowiliśmy przedstawić historie dwóch Białych Dam, które często pojawiają się w polskich legendach. Wciąż można spotkać ludzi, którzy są przekonani, że przyszło im dostrzec jedną ze zjaw.

Nowości od Bonne Maison - skarpetki jak dzieła sztuki

Posted by     Skarpetki , Trendy      0 Comments  views (70)
Nowości od Bonne Maison - skarpetki jak dzieła sztuki
Jesienią świat zostaje spowity aurą tajemnicy. Poranne mgły skrywają za sobą słoneczne poranki albo deszczowe dni. Czasem zdaje się, że nic już nie jest pewne. W powietrzu radość miesza się z melancholią. Tak wyjątkowa pora roku wymaga odpowiedniej oprawy, a trudno o lepszy wybór niż pełne sprzeczności skarpetki od Bonne Maison.

Dzień Chłopaka – jaki wybrać prezent?

Posted by     Skarpetki , Okazje      0 Comments  views (160)
Dzień Chłopaka – jaki wybrać prezent?
30 września przypada Dzień Chłopaka. Jest to doskonała okazja do obdarowania bliskiej osoby niekonwencjonalnym prezentem. Nie musi być to wcale chłopak w rozumieniu potocznym. Z podarunku z pewnością ucieszy się także przyjaciel, brat, tata czy mąż. W końcu nawet dojrzali mężczyźni wciąż mają w sobie wiele chłopięcego uroku.

Wełna merino – materiał doskonały?

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (117)
Wełna merino – materiał doskonały?
Wełna merino jest materiałem, który kojarzy się z luksusem. Wełna swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim wyjątkowym właściwościom. Absorbuje nadmiar wilgoci, niweluje nieprzyjemne zapachy, reguluje temperaturę. Trudno o materiał, który posiadałby więcej drogocennych właściwości.

Płyty winylowe – z sentymentu do muzyki

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (122)
Płyty winylowe – z sentymentu do muzyki
Wiele osób twierdzi, że muzyka, puszczana z płyt winylowych, posiada niezwykle bogate brzmienie, któremu nie mogą dorównać inne nośniki. Pewne jest, że obecnie przeżywamy prawdziwy renesans płyt gramofonowych, a nie ma lepszego sposobu na ich słuchanie niż zawinięcie się w ciepły koc i założenie klimatycznych skarpetek w winyle.

Bauhaus – projekt nowego życia

Posted by     Skarpetki , Trendy      0 Comments  views (112)
Bauhaus – projekt nowego życia
Szkoła, ruch artystyczny, a może nazwa nurtu w sztuce? Bauhaus niejedno ma imię, a w każdym z nich kryje się coś niezwykłego. Skarpetki z kolekcji Bauhaus to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników sztuki oraz dla tych, którzy lubią niestandardowe projekty. Pewne jest, że pojęcie Bauhausu stanowi ważny punkt w historii sztuki i nauki.