Czerwony – kolor siły, miłości i bogactwa

Posted by     Skarpetki , Akcesoria , Trendy      0 Comments  views (77)
Czerwony – kolor siły, miłości i bogactwa
Jest kolorem namiętności, ale i wielkiej miłości. Przywodzi na myśl pewność siebie i odwagę. Czerwony jest wyjątkowym kolorem, obok którego trudno jest przejść obojętnie. Zwiększa atrakcyjność ludzi i dekoncentruje rywali w sporcie. W naszym tekście zdradzamy, jak czerwień wpływa na codzienne aspekty życia.

Arbuzowe szaleństwo

Posted by     Skarpetki , Akcesoria , Trendy      0 Comments  views (87)
Arbuzowe szaleństwo
Przez wielu uważany jest za symbol lata. Jest pyszny, przynosi orzeźwienie, a do tego jest doskonały dla osób dbających o linię. Trudno przecenić właściwości arbuza. Ten kolorowy owoc jest jednak nie tylko smaczny, ale i wyjątkowo ładny, dzięki czemu staje się inspiracją do tworzenia niebanalnych przedmiotów. Skarpetki z arbuzami, piórnik, koc, a może koło do zabawy w wodzie? Teraz wszystko jest możliwe.

Za światłem do celu

Posted by     Skarpetki , Akcesoria      0 Comments  views (65)
Za światłem do celu
Pomagają w nawigacji statków. Ich blask rozświetla niebieskie fale. Latarnie morskie znajdują się w najodleglejszych zakątkach świata. W trzecią niedzielę sierpnia (w tym roku 18 sierpnia) obchodzone jest Międzynarodowe Święto Latarni Morskich. To doskonała okazja, żeby poznać lepiej historię tych niezwykłych budowli. Wystarczy zasiąść wygodnie w fotelu, ubrać skarpetki z latarnią i zagłębić się w świat filmu albo literatury. Taki wieczór z pewno

Krótka historia stylu – pin-up

Posted by     Skarpetki , Akcesoria , Trendy      0 Comments  views (114)
Krótka historia stylu – pin-up
Piękny uśmiech, czerwone usta i sukienka z paroma warstwami tiulu – pin-up girls posiadały charakterystyczny wizerunek, który wciąż obecny jest w świecie mody. Wiele Pań decyduje się na przemycanie w codziennym ubiorze akcentów, które nawiązują do stylu z lat 40. i 50. XX wieku.

Magia jednorożców

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (76)
Magia jednorożców
Pojawiają się w legendach, fantastycznych opowieściach i świecie popkultury. Fascynacja jednorożcami rozpoczęła się jeszcze na długo przed nastaniem naszej ery i nic nie wskazuje na to, aby miała się zakończyć. Magiczne stworzenia od wieków urzekają swoim pięknem i wyjątkowymi właściwościami.

Rowerem przez życie tylko w super skarpetkach

Posted by      0 Comments  views (545)
Rowerem przez życie tylko w super skarpetkach
Większość z nas już w dzieciństwie uczyła się jazdy na rowerze. Dla wielu osób z czasem staje się to pasją, którą kultywują przez całe życie. Kiedy właściwie powstał rower i jaki ma wpływ na nasze zdrowie? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym tekście.

Boski napój, czyli klika słów o piwie

Posted by     Trendy      0 Comments  views (175)
Boski napój, czyli klika słów o piwie
Bywa ciemne, jasne, a nawet czerwone. Jego gorzkawa nuta podbija kubki smakowe milionów ludzi na całym świecie. Piwo jest trunkiem, do którego trudno jest czuć niechęć. Kufel złocistego napoju może być dodatkiem do grillowania, ale sprawdzi się również podczas wesela. W dzisiejszym wpisie postanowiliśmy nieco przybliżyć historię tego popularnego trunku.

Żółty – kolor radości, mądrości i zagrożenia

Posted by     Trendy      0 Comments  views (395)
Żółty – kolor radości, mądrości i zagrożenia
Przez wieki był symbolem ludzi odznaczających się wielką mądrością i inteligencją. Z czasem zaczęto mu przypisywać negatywne cechy np. zazdrość i niewierność. Obecnie kolor żółty kojarzony jest przede wszystkim z energią i radością, ale warto poznać rozmaite konotacje tej wyjątkowej słonecznej barwy.

Fenomen klapków Kubota

Posted by     Akcesoria      0 Comments  views (149)
Fenomen klapków Kubota
Zna je prawdopodobnie każdy Polak. Niektórzy je kochają i uważają za najwygodniejsze buty na świecie, a dla innych to oznaka kiczu. Niezależnie od opinii, pewne jest, że obok klapków Kubota trudno jest przejść obojętnie. W 2018 roku kultowa marka zyskała nowe życie i od tego czasu wprowadza na rynek również produkty o jakości Premium.

Tajemnice UFO

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (180)
Tajemnice UFO
Niektórzy uważają, że pochodzi z innego wymiaru, inni upierają się, że to efekt zbiorowej halucynacji albo nietypowe zjawisko atmosferyczne. Można mieć różne zdanie na temat UFO, ale pewne jest, że wzbudza ono silne emocje. 2 lipca przypada Światowy Dzień UFO, który upamiętnia wydarzenia z Roswell. Jest to świetny czas na podjęcie z bliskimi fascynującej dyskusji.