Nauka strategicznego myślenia – szachy

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (103)
Nauka strategicznego myślenia – szachy
Poprawiają koncentrację, uczą logicznego myślenia, a nawet wpływają na polepszenie umiejętności interpersonalnych – szachy są niezwykłą grą, która rozwija wiele aspektów życia. 20 lipca przypada Międzynarodowy Dzień Szachów, jest to doskonała okazja do rozpoczęcia przygody ze światem gońców, wież i hetmanów.

Skarpetki dla smakoszy

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (123)
Skarpetki dla smakoszy
Chyba każdy z nas ma znajomego albo członka rodziny, który wprost przepada za gotowaniem. Odkrywanie nowych smaków stanowi dla niego największą przyjemność. Zamiast serwować mu kolejną książkę kucharską, można uraczyć go kolorowymi skarpetkami, które do złudzenia przypominają smakowite potrawy.

Idealne czapki na lato

Posted by     Akcesoria      0 Comments  views (134)
Idealne czapki na lato
Lato jest niezwykle wyczekiwaną porą roku. Długie słoneczne popołudnia sprzyjają temu, żeby spędzać czas na świeżym powietrzu. Jednak wysokie temperatury wymagają również odpowiedniego przygotowania. Woda, krem z filtrem oraz czapka są absolutną podstawą, jeżeli chcesz korzystać ze słońca. Na szczęście w tym roku bez problemu znajdziesz praktyczne, a zarazem efektowne nakrycia głowy.

Na srebrnym ekranie – Przyjaciele

Posted by     Trendy      0 Comments  views (101)
Na srebrnym ekranie – Przyjaciele
Nowy Jork, a w nim szóstka Przyjaciół, którym sporo czasu pochłania wspólne przesiadywanie w kawiarni i dzielenie się swoimi przeżyciami. Ta niepozorna fabuła nie zwiastowała wielkiego, międzynarodowego sukcesu, jakim stał się serial Przyjaciele. Produkcja była emitowana przez 10 lat i nawet teraz, po szesnastu latach od emisji pierwszego odcinka, jest oglądana przez miliony ludzi na całym świecie.

Mucha – historia wyjątkowego dodatku

Posted by      0 Comments  views (131)
Mucha – historia wyjątkowego dodatku
Nieodzowna część wizerunku gwiazd kina i dodatek panów młodych – muszka od lat stanowi jeden z najszykowniejszych elementów męskiej garderoby. Współcześnie coraz większą popularność zyskują również kolorowe wersje tego niezwykłego dodatku.

Najlepszy przyjaciel człowieka

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (142)
Najlepszy przyjaciel człowieka
Nie od dziś mawia się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zwierzak darzy swojego właściciela bezwarunkową miłością, a do tego działa na niego terapeutycznie. 15 czerwca obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Dogoterapii. To nietypowe święto ma za zadanie uświadomić, jak wielką rolę odgrywają czworonożni przyjaciele w leczeniu i rehabilitacji ludzi.

W filmowym stylu – Grease

Posted by     Trendy      0 Comments  views (143)
W filmowym stylu – Grease
Rock’n’Roll, rozkloszowane sukienki i skórzane kurtki – minęło już 70 lat, a elementy charakterystyczne dla lat 50. wciąż pozostają w modzie. Wraz z kultowymi przebojami z musicalu Grease możesz cofnąć się do czasów pierwszych szkolnych miłości. Kto wie, może zyskasz nie tylko chęć do tańca, ale i modowe inspiracje.