Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka

Posted by     Okazje      0 Comments  views (90)
Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka
1 czerwca jest datą doskonale znaną przez wszystkie dzieci. To właśnie wtedy odbywa się ich święto. To wyjątkowy dzień, w którym warzywa zamienia się na pizzę i słodycze, a rodzice rozpieszczają swoich podopiecznych prezentami.

Dzień Oceanów – najlepsze pomysły na stylowe dodatki

Posted by     Okazje      0 Comments  views (96)
Dzień Oceanów – najlepsze pomysły na stylowe dodatki
Kiedy słyszymy o oceanach, na myśl przychodzą majestatyczne stworzenia zamieszkujące głębiny oraz niezwykły, barwny świat flory. Prawdą jest jednak, że to teren, który wciąż skrywa wiele tajemnic. 8 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Oceanów, będący doskonałą okazją do tego, aby dowiedzieć się czegoś na temat podwodnego świata.

Kolorowe maseczki

Posted by     Akcesoria      0 Comments  views (133)
Kolorowe maseczki
Ostatnie miesiące przyniosły zupełnie nową rzeczywistość. Trudno było przypuszczać, że przy wyjściu z domu trzeba będzie pamiętać nie tylko o kluczach i telefonie, ale przede wszystkim o maseczce. Aby obowiązek noszenia maseczek nie był aż tak uciążliwy, warto zadbać o to, aby dodatek był wygodny i miły dla oka.

Prezenty na Dzień Matki

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (130)
Prezenty na Dzień Matki
Strach i niepewność, ale przede wszystkim duma – jest całe spektrum emocji, których doświadcza każda Mama. 26 maja jest doskonałą okazją na to, by okazać swojej Mamie, jak bardzo się ją kocha. Najważniejsze będzie dobre słowo, jednak każda Mama z pewnością ucieszy się także z upominku.

Skarpetki – trendy na rok 2020

Posted by     Trendy      0 Comments  views (192)
Skarpetki – trendy na rok 2020
Rok 2020 charakteryzuje się prawdziwą różnorodnością w świecie mody. Wśród dodatków królują akcesoria z kwiatowym printem. Najmodniejszym kolorem sezonu jest odcień baby blue, jednak wciąż na czasie pozostają szalone, kolorowe wzory.

Kiedy nosić skarpetki?

Posted by      0 Comments  views (142)
Kiedy nosić skarpetki?
Ważne spotkanie biznesowe, a może szalona impreza z przyjaciółmi? Każda okazja jest dobra do założenia wyjątkowych skarpetek. To dodatek, który pasuje zarówno do eleganckich stylizacji, jak i do sukienek czy szortów.

Jak dobrać skarpetki dla siebie?

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (264)
Jak dobrać skarpetki dla siebie?
Jesteś zwolennikiem niewymuszonej elegancji, a może lubisz bawić się modą? Niezależnie od preferencji skarpetkowy świat stoi przed Tobą otworem. Obecnie sklepy oferują tak wiele rozmaitych modeli, że pewne jest, że któryś z nich skradnie Twoje serce.

Skarpety na prezent, czy to dobry pomysł?

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (382)
Skarpety na prezent, czy to dobry pomysł?
Skarpety na prezent, czy to dobry pomysł? Przez długie lata miały złą sławę. Mało kto chciał się przyznać, że pod świątecznym drzewkiem znalazł parę skarpet. Były one także niechcianym podarunkiem z okazji urodzin czy rocznic. Wszystko zmieniło się wraz z polepszeniem jakości skarpet oraz zwiększeniem ich różnorodności. Teraz to modny i praktyczny dodatek, który każdy chciałby mieć w swojej szafie.