Światowy Dzień Kosmosu

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (1)
Światowy Dzień Kosmosu
21 maja obchodzimy Światowy Dzień Kosmosu. To doskonała okazja na wyposażenie się w kosmiczne skarpetki i dowiedzenie się nieco więcej o wszechświecie.

Kosmiczna podróż w skarpetkach

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (2)
Kosmiczna podróż w skarpetkach
W maju przypada Światowy Dzień Kosmosu. To świetny czas na podjęcie dyskusji o wszechświecie. Natchnieniem do konwersacji mogą okazać się skarpetki. Rozmowy o planetach czy UFO z pewnością przyniosą Tobie i Twoim znajomym wiele radości.

Majowe piny

Posted by     Akcesoria      0 Comments  views (5)
Majowe piny
Ostatni dzień kwietnia żegna nas pochmurną pogodą. Jaki jest przepis na poczucie wiosennej atmosfery? Prawdziwymi mistrzami w odganianiu deszczowych chmur są roślinne akcenty.

Kinowe skarpetki

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (16)
Kinowe skarpetki
Przed nami weekend majowy. To idealny czas na nadrobienie filmowych zaległości. Czego nie może zabraknąć na kinowym seansie? Oczywiście smakowitych przekąsek i wygodnych skarpetek.

Skarpetki na Światowy Dzień Książki

Posted by     Skarpetki , Okazje      0 Comments  views (14)
Skarpetki na Światowy Dzień Książki
Czy Calineczka wybrałaby skarpetki z żabami czy świetlikami? Światowy Dzień Książki jest doskonałą okazją do powrócenie do swoich ulubionych baśni i zastanowienia się nad losami i wyborami ukochanych bohaterów.

Książki, skarpetki i uprzedzenia

Posted by     Skarpetki , Okazje      0 Comments  views (18)
Książki, skarpetki i uprzedzenia
23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki. To doskonała okazja na powrót do swoich ulubionych tytułów. Zastanawiałeś się kiedyś, jakie skarpetki wybraliby Twoi ukochani bohaterowie literaccy?

Czekoladowe skarpetki

Posted by     Skarpetki , Okazje      0 Comments  views (21)
Czekoladowe skarpetki
Mleczna, biała, a może gorzka? Czekolada ma różne oblicza, a każde z nich potrafi zaskakiwać swoim niezwykłym smakiem. W kwietniu obchodzimy Światowy Dzień Czekolady, dlatego jest to doskonały czas na odkrycie nowych czekoladowych wariacji.

Słodkie skarpetki na Dzień Czekolady

Posted by     Skarpetki , Okazje      0 Comments  views (22)
Słodkie skarpetki na Dzień Czekolady
Czy wiesz, że 12 kwietnia przypada Światowy Dzień Czekolady? To doskonała okazja do zafundowania sobie odrobiny słodyczy i wyposażenia się w nowe czekoladowe skarpetki.

Rośliny szczęścia

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (17)
Rośliny szczęścia
Czy wierzysz, że rośliny mogą przynosić szczęście? Nawet jeżeli Twoja odpowiedź jest negatywna, to nie ma wątpliwości, że połączenie skarpetek z motywem florystycznym wywoła na Twoich ustach szeroki uśmiech.

Pomaluj swój świat na żółto

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (18)
Pomaluj swój świat na żółto
Jeżeli jeszcze nie poczułeś wiosennej atmosfery, jest to znak, że nadeszła chwila na zastosowanie niezawodnej metody. Żółte skarpetki momentalnie sprawią, że na Twoich ustach zagości uśmiech, a w sercu narodzi się nadzieja na cieplejsze dni.
Showing 1 do 10 of 105 (1 Pages)