Rowerem przez życie

Posted by      0 Comments  views (278)
Rowerem przez życie
Większość z nas już w dzieciństwie uczyła się jazdy na rowerze. Dla wielu osób z czasem staje się to pasją, którą kultywują przez całe życie. Kiedy właściwie powstał rower i jaki ma wpływ na nasze zdrowie? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym tekście.

Boski napój, czyli klika słów o piwie

Posted by     Trendy      0 Comments  views (103)
Boski napój, czyli klika słów o piwie
Bywa ciemne, jasne, a nawet czerwone. Jego gorzkawa nuta podbija kubki smakowe milionów ludzi na całym świecie. Piwo jest trunkiem, do którego trudno jest czuć niechęć. Kufel złocistego napoju może być dodatkiem do grillowania, ale sprawdzi się również podczas wesela. W dzisiejszym wpisie postanowiliśmy nieco przybliżyć historię tego popularnego trunku.

Żółty – kolor radości, mądrości i zagrożenia

Posted by     Trendy      0 Comments  views (160)
Żółty – kolor radości, mądrości i zagrożenia
Przez wieki był symbolem ludzi odznaczających się wielką mądrością i inteligencją. Z czasem zaczęto mu przypisywać negatywne cechy np. zazdrość i niewierność. Obecnie kolor żółty kojarzony jest przede wszystkim z energią i radością, ale warto poznać rozmaite konotacje tej wyjątkowej słonecznej barwy.

Fenomen klapków Kubota

Posted by     Akcesoria      0 Comments  views (51)
Fenomen klapków Kubota
Zna je prawdopodobnie każdy Polak. Niektórzy je kochają i uważają za najwygodniejsze buty na świecie, a dla innych to oznaka kiczu. Niezależnie od opinii, pewne jest, że obok klapków Kubota trudno jest przejść obojętnie. W 2018 roku kultowa marka zyskała nowe życie i od tego czasu wprowadza na rynek również produkty o jakości Premium.

Tajemnice UFO

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (47)
Tajemnice UFO
Niektórzy uważają, że pochodzi z innego wymiaru, inni upierają się, że to efekt zbiorowej halucynacji albo nietypowe zjawisko atmosferyczne. Można mieć różne zdanie na temat UFO, ale pewne jest, że wzbudza ono silne emocje. 2 lipca przypada Światowy Dzień UFO, który upamiętnia wydarzenia z Roswell. Jest to świetny czas na podjęcie z bliskimi fascynującej dyskusji.

Nauka strategicznego myślenia – szachy

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (40)
Nauka strategicznego myślenia – szachy
Poprawiają koncentrację, uczą logicznego myślenia, a nawet wpływają na polepszenie umiejętności interpersonalnych – szachy są niezwykłą grą, która rozwija wiele aspektów życia. 20 lipca przypada Międzynarodowy Dzień Szachów, jest to doskonała okazja do rozpoczęcia przygody ze światem gońców, wież i hetmanów.

Skarpetki dla smakoszy

Posted by     Skarpetki      0 Comments  views (43)
Skarpetki dla smakoszy
Chyba każdy z nas ma znajomego albo członka rodziny, który wprost przepada za gotowaniem. Odkrywanie nowych smaków stanowi dla niego największą przyjemność. Zamiast serwować mu kolejną książkę kucharską, można uraczyć go kolorowymi skarpetkami, które do złudzenia przypominają smakowite potrawy.

Idealne czapki na lato

Posted by     Akcesoria      0 Comments  views (46)
Idealne czapki na lato
Lato jest niezwykle wyczekiwaną porą roku. Długie słoneczne popołudnia sprzyjają temu, żeby spędzać czas na świeżym powietrzu. Jednak wysokie temperatury wymagają również odpowiedniego przygotowania. Woda, krem z filtrem oraz czapka są absolutną podstawą, jeżeli chcesz korzystać ze słońca. Na szczęście w tym roku bez problemu znajdziesz praktyczne, a zarazem efektowne nakrycia głowy.

Na srebrnym ekranie – Przyjaciele

Posted by     Trendy      0 Comments  views (47)
Na srebrnym ekranie – Przyjaciele
Nowy Jork, a w nim szóstka Przyjaciół, którym sporo czasu pochłania wspólne przesiadywanie w kawiarni i dzielenie się swoimi przeżyciami. Ta niepozorna fabuła nie zwiastowała wielkiego, międzynarodowego sukcesu, jakim stał się serial Przyjaciele. Produkcja była emitowana przez 10 lat i nawet teraz, po szesnastu latach od emisji pierwszego odcinka, jest oglądana przez miliony ludzi na całym świecie.

Mucha – historia wyjątkowego dodatku

Posted by      0 Comments  views (52)
Mucha – historia wyjątkowego dodatku
Nieodzowna część wizerunku gwiazd kina i dodatek panów młodych – muszka od lat stanowi jeden z najszykowniejszych elementów męskiej garderoby. Współcześnie coraz większą popularność zyskują również kolorowe wersje tego niezwykłego dodatku.
  • 1
  • 2
Showing 1 do 10 of 20 (1 Pages)