Zestawy prezentowe od Takapara

Zestawy prezentowe od Takapara

W szaleństwie jest metoda – śmieszne skarpetki na prezent

Kiedy jest się już pewnym, że skarpetki są dobrym pomysłem na prezent, pozostaje jeszcze kwestia wyboru. Wiele osób przyznaje, że lubi dostawać podarunki, które w jakiś sposób odzwierciedlają ich charakter albo upodobania. Ludzie mają wtedy wrażenie, że druga osoba dobrze ich zna. Na szczęście obecnie na rynku dostępnych jest tak wiele przeróżnych modeli, że każdy konsument bez trudu znajdzie wymarzoną parę. Dla tych, którzy marzą o ekstrawagancji, ale są zmuszeni do przestrzegania dress codu, znakomicie nadadzą się biało-czarne skarpetki. Ciekawe wzornictwo nadaje skarpetkom niepowtarzalnego charakteru, a jednocześnie nie pozbawia ich szyku. Skarpetki mogą też odzwierciedlać szaloną stronę osobowości drogiego człowieka. Doskonale sprawdzą się tutaj neonowe skarpety. Z kolei model z owcami idealnie nada się dla śpiocha, a para z flamingami z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi dalekich wojaży.

Nieśmiertelna klasyka

Jeżeli człowiek decyduje się na zakup skarpetek na prezent, powinien zadbać o to, aby odznaczały się one znakomitą jakością. Wiele osób wpada w tzw. pułapkę supermarketowych promocji. W pierwszym odruchu sięga się po skarpetki z wyprzedaży, które co prawda ładnie wyglądają, ale przeważnie już po paru praniach tracą swój urok. Często też w znacznym stopniu składają się z poliestru, przez co skóra nie może swobodnie oddychać, a w rezultacie tworzy się przykry zapach. Zamiast kupować kiepskiej jakości komplet, znacznie lepiej jest zdecydować się na jedną parę, która zapewni stopom najwyższy stopień komfortu. W takim przypadku dobrze jest postawić na klasykę. Luksusowe skarpetki garniturowe sprawdzą się w szafie każdego mężczyzny, jak i kobiety. Modele TAKAPARA DS zostały wykonane z wełny merino, która słynie z bardzo dużej wytrzymałości. Można też znaleźć skarpetki z delikatnej egipskiej bawełny merceryzowanej. Materiały są trwałe, a przy tym miękkie w dotyku. Eleganckie skarpetki są dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie ponadczasową klasykę.

Luksusowe skarpetki garniturowe sprawdzą się w szafie każdego mężczyzny, jak i kobiety. Modele TAKAPARA DS zostały wykonane z wełny merino, która słynie z bardzo dużej wytrzymałości. Można też znaleźć skarpetki z delikatnej egipskiej bawełny merceryzowanej. Materiały są trwałe, a przy tym miękkie w dotyku. Eleganckie skarpetki są dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie ponadczasową klasykę.

Skarpetki dla mężczyzn i kobiet

Przez lata panował stereotyp, że skarpetki nadają się na prezent tylko dla Panów. Trudno doszukać się źródeł tej teorii. Możliwe, że impulsem stali się sami mężczyźni, którzy często wyrażali swoje niezadowolenie w związku z otrzymywaniem kolejnych par. Od kiedy skarpetki przestały kojarzyć się z obciachem, a zaczęły z dobrym prezentem, bardziej otwarcie mówi się o tym, że także Panie chętnie znalazłyby pod choinką paczuszkę skrywającą fajne skarpetki.

Piękne we współczesnym wzornictwie jest to, że przeważnie pasuje ono zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Wśród obu płci znajdują się wielbiciele np. ciastek, buldogów czy jednorożców. Można jednak znaleźć modele dedykowane specjalnie dla którejś z grup. Zaliczyć tu można m.in. skarpetki Magnoliowa 7 i Chłopska 8, z których sprzedaży część dochodów przekazywana jest na walkę z rakiem szyjki macicy oraz rakiem jąder i prostaty.

Zestawy prezentowe

Jeżeli chce się rozpieścić drogą osobę, doskonałym pomysłem będzie kupienie jej zestawu prezentowego. W skład kompletów od TAKAPARA wchodzą po trzy pary różnych skarpetek. Zostały one dobrane tak, aby można je ze sobą mieszać i łączyć, tworząc w ten sposób niepowtarzalne pary. To znakomite rozwiązanie dla zwolenników niekonwencjonalnych pomysłów. Niektóre zestawy spaja kolorystyka, a inne wzornictwo. Zestaw tęczowych skarpetekDzięki temu z łatwością wybierze się coś dla miłośników pastelowych odcieni, jak i dla zwolenników mocnych akcentów kolorystycznych. Motyw tropikalnych liści może być zaproszeniem na wakacje życia, a asymetryczny wzór może natchnąć do stworzenia wyjątkowego dzieła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *