Sklep z kolorowymi skarpetkami Skarpetoholik.pl

Największy wybór wyjątkowych, kolorowych skarpetek w Polsce. W naszym sklepie znajdziesz skarpetki dla każdego i na każdą okazję!

Est. 2019

Kilka faktów

Na początku była Takapara… W 2016 stworzyliśmy od podstaw, w 100% polską markę kolorowych skarpetek, którą chcieliśmy pokazać całemu światu. Zbudowaliśmy sklep internetowy, zaczęliśmy jeździć na targi i spotkania modowe… zaczęło się :-). Miło było rozstawiać klikudniowe stoisko, spotykać się z Wami w różnych miastach oraz proponować Wam najwyższej jakości skarpetki „made in Łódź”. Było fajnie ale coraz częściej pojawiało się pytanie czy mamy gdzieś sklep stacjonarny, bo fajnie byłoby mieć sklep z kolorowymi skarpetkami na codzień. Zaczęliśmy więc myśleć jak ten temat ugryźć aby nasz butik był wyjątkowy i najfajniejszy. Po burzliwych przemyśleniach wystartowaliśmy!

W lipcu 2019 otworzyliśmy pierwszy „Skareptoholik POP-UP” na Jarmarku Dominikańskim. Przez 3 tygodnie badaliśmy koncept i zbieraliśmy opinie. Stwierdziliśmy, że Skareptoholik to musi być coś jak „skarpetkowy park atrakcji”, z nieprzebraną ilością wyjątkowych, kolorowych skarpetek. Zaczęliśmy przeglądać asortyment innych skarpetkowych marek i stopniowo budowaliśmy ofertę naszego sklepu. Niedługo potem, w październiku 2019 otworzyliśmy butik „Skarpetoholik Łódź” w Off Piotrkowska. W maju 2020 powstał „Skarpetoholik Warszawa” w Elektrowni Powiśle. Najnowszym, i zapewne nie ostatnim, jest „Skarpetoholik Poznań” na Półwiejskiej 13.

Tworząc Skarpetoholik.pl zależało nam, by w naszej ofercie pojawiły się przede wszystkim polskie marki stawiające na niezrównaną jakość. Selekcja nie była łatwa, ale ostatecznie do Takapara dołączyły zadziorne skarpetki z napisami od Warszaw Saints, oryginalnie i śmiesznie pakowane skarpetki od SkarpetkoweLove czy kolorowe skarpetki od 4LCK. Poza polskimi markami w  naszej ofercie znalazły się również wyjątkowo artystyczne francuskie skarpetki Bonne Maison, bardzo ciepłe hiszpańskie skarpetki od Thunderslove oraz piękne garniturowe, portugalskie skarpetki Pedemeia. Dzięki takiemu doborowi marek, w naszym sklepie znajdziesz skarpetki dla każdego i na każdą okazję.

Trochę statystyk

Od 2019 „zalewamy” Polskę kolorem

Obraliśmy sobie za misję dodanie odrobiny koloru polskiej codzienności. Poprzez kolorowe skarpetki dajemy Ci możliwość pobawić się kolorem oraz rozweselić nawet najpoważniejszy, klasyczny outfit.

0

SKARPETEK

szczęśliwych, kolorowych stóp dzięki naszym skarpetkom 🙂

Szybkie fakty

Skarpetoholik to przede wszystkim

Nieskończona ilość wzorów

Ponad 1000 wariantów kolorowych skarpetek

Wyselekcjonowane marki

Ponad 20 zaprzyjaźnionych marek

Gwarancja 100% satysfakcji

99,9% zadowolonych i szczęśliwych klientów

Rozwijamy się

Nasze sklepy

W każdym z naszych sklepów znajdziesz wyjątkową selekcję akcesoriów, jak również kolorowych skarpetek na każdą okazję.

0

Sklepy

W Łodzi, Warszawie, Poznaniu i Krakowie

Łódź

Jesteśmy na Off Piotrkowska

Warszawa

Jesteśmy w Elektrownii Powiśle

Poznań

Jesteśmy na Półwiejskiej 13

Kraków

Jesteśmy na Stradomskiej 9