Strona główna

Nowe produkty

Nasze bestsellery

Lista produktów marki DOIY

A gdyby tak przedmioty, które Cię otaczają, nabrały nowej energii? Założyciele marki DOIY DESIGN postanowili tchnąć duszę w sprzęty i akcesoria codziennego użytku. To kreatywne wyzwanie doprowadziło do powstania kilku świetnych projektów  w tym oryginalnych skarpet.

Każda para ma inną formę i opowiada własną historię. Możesz nosić na stopach skarpety ramen, które przyjadą do Ciebie w formie miseczki pełnej azjatyckiego rosołu. Wybierz model kaktus, a właśnie to dostaniesz – małą roślinę. DOIY to ukłon w stronę nowoczesnego projektowania i patrzenia na otaczający świat o wiele szerzej, niż robisz to codziennie. Masz ochotę na skarpetkowe latte z odrobiną matchy? Spodziewaj się pary w zielonym odcieniu zapakowanej do papierowego kubka!  Nie ma lepszego prezentu niż dostępne na naszej stronie skarpetki marki DOIY. Możesz wręczyć swoim bliskim małego lub dużego kaktusa, awokado, czy buritto, które po rozłożeniu zamienią się w komfortowe, długie skarpety. Brzmi świetnie, prawda?

Wybierz DOIY, by wywołać zaskoczenie i uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby! Ze skarpetkami taco, smoczy owoc, czy lody arbuzowe na pewno Ci się to uda!

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji