Strona główna

Lista produktów marki DODO Socks

Wyobrażasz sobie, że codziennie miałbyś zakładać jedynie czarne lub szare skarpetki? Twoje życie szybko stałoby się nudne! Dlatego powstała Dodo socks. Ta ukraińska marka tworzy wyjątkowe projekty z miłości do kolorów. Produkty z logo Dodo to również doskonałe surowce i staranny warsztat, dzięki któremu powstają trwałe i wygodne skarpety.

Każda para, którą znajdziesz w naszym sklepie, to krok w stronę jasnej strony mocy. Możesz go zrobić ze stopami ubranymi w wyjątkowe skarpetki we wszystkich kolorach tęczy. Czekają na Ciebie: duchy, wrony, psy, statki i rakiety kosmiczne, rowery, czy radia. Żywe barwy na stopach pomogą Ci wyjść z monotonii codzienności. Popatrz na swoje skarpetki Dodo ze wzorem w błękitne grzyby rodem z Alicji w Krainie Czarów i uśmiechnij się szeroko!

Wiesz, dlaczego produkty Dodo Socks są pakowane po trzy pary?  Żebyś mógł łatwo odnaleźć swój indywidualny skapertkowy styl! Każdy z nas go ma, trzeba tylko dokładnie przyjrzeć się, w jakich kolorach na stopach czujesz największy przypływ energii. To jak, wybierasz życie po jasnej stronie?

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-48 z 51 pozycji