Strona główna

Lista produktów marki Kapitan Skarpeta

Masz dość cienkich skarpetek, w których pocą Ci się stopy? Przy segregacji prania dostajesz drgawek, gdy musisz odróżnić od siebie kilkanaście odcieni czerni? Twoje męczarnie właśnie dobiegły końca! Z pomocą przychodzi Kapitan Skarpeta, oferując Ci dobre polskie produkty na stopy polskich facetów.

Ma być prosto i wygodnie. Pamiętaj, to skarpety mają służyć Tobie. Poczuj komfort podczas spacerów, spotkań biznesowych i randek. Każda para została wykonana z przewiewnej bawełny, by zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza Twoim stopom.

Produkty Kapitana Skarpety są produkowane od 2016 roku w Oleśnicy pod Wrocławiem. Każdy z modeli dostępnych w naszym sklepie to ciekawy projekt artystyczny. Bogactwo połączeń kolorystycznych i unikatowe wzory sprawiają, że możesz nosić produkty z logo Kapitana Skarpety w wersji casual oraz jako element stroju służbowego. Zostań bohaterem działu, popraw wyniki w firmie i uratuj swoją dziewczynę przed nudnym sobotnim popołudniem. Z Kapitanem Skarpeta bycie oryginalnym i pewnym siebie facetem staje się o wiele łatwiejsze!

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji