Strona główna

Nowe produkty

Nasze bestsellery

Lista produktów marki Thunders Love

Możemy zaproponować Ci skarpety, które mają w tle piękną historię ciepłego morza, wiatru wiejącego na granicy między Hiszpanią i Portugalią. W takich warunkach od trzech pokoleń powstają w niewielkiej wiosce skarpety hiszpańskiej marki Thunderslove.

Wyjątkowe pary są produkowane w rodzinnej manufakturze z naturalnej, zbieranej ręcznie bawełny. Dzięki temu jej poszczególne włókna zachowują doskonałą trwałość w całym procesie produkcji. Marka Thunderslove poszła jednak o krok dalej. W trosce o środowisko naturalne i z szacunku do oczekiwań klientów w swoich unikalnych projektach wykorzystuje również bawełnę z recyklingu. Skrawki przędzy – odpadki produkcyjne pozyskuje od rodzimych przedsiębiorstw tekstylnych. Brzmi świetnie, prawda?

Połączenie doświadczenia i miłości do dziewiarstwa sprawia, że produkty z logo Thunderslove są wyjątkowe jeszcze zanim trafią do pudełka. Każda para, którą założysz, staje się nośnikiem Twojej wyjątkowej historii.  Czujesz, że chcesz zrobić o jeden krok więcej dla środowiska? Wybierz doskonałej jakości hiszpańskie skarpety Thunderslove z bawełny z recyklingu.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Cena 120,00 zł

Nasze skarpety Redwood są wyrazem czerwonawych odcieni drewna dębowego, cedrowego i mahoniowego. Te skarpety, wykonane z egipskiej bawełny, stanowią również opór tych drzew, które zaludniają stuletnie lasy na całej planecie. Od Maroka po Kalifornię, w tym Japonię.  Używamy pięciu pasm w różnych kolorach, aby stworzyć unikalną kombinację, w której dominuje...