Strona główna

Nowe produkty

Nasze bestsellery

Lista produktów marki TAKAPARA

Czy wiesz, że to, w co rano ubierzemy stopy, może mieć wpływ na nasze samopoczucie przez cały dzień? Nie pozwól, by zły humor na stałe rozgościł się w Twoim tygodniowym grafiku. Jeśli Twoja szuflada jest pełna szarych, przetartych skarpet najwyższa pora to zmienić!

Idealnym sposobem, by wnieść dawkę koloru w Twoje życie, jest Takapara. Łódzka marka produkująca skarpetki oferuje wysokiej jakości modele i prawdziwy zastrzyk barw dla Twoich stóp! Zakładaj wyjątkowe, autorskie modele z bawełny i zamień każdy poranek w prawdziwe pasmo szczęścia.

Nazwy skarpet Takapara nawiązują do ulic w mieście Łodzi. Zakładaj Fabryczną 2 m. 3, Piotrkowską 5 m. 8, czy Skrzywana 9 m. 4  w zwariowanych kolorach i sam przekonaj się, gdzie Cię Twoje kolorowe stopy poniosą. Wiesz, że możesz miksować ze sobą pary? Gdy to zrobisz, koniecznie puść kupon w totka! Z Takąparą nigdy już nie zapomnisz śniadania, tramwaj przyjedzie zawsze o ustalonej godzinie, a auto odpali za pierwszym razem nawet w największy mróz. Nie sądziłeś, że para skarpet może dać Ci taką moc? Noś codziennie oryginalne modele z logo Takapara, a sam się przekonasz, jak szybko Twoje życie stanie się wyjątkowe!

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-48 z 127 pozycji